Dolní Slezsko, Kudowa

POLSKO, Dolní Slezsko, Kudowa

Termín:
calendar Změnit termín
Vybrat osoby:
Obsazenost:
Délka pobytu:
Doprava:
Strava:
Typ ubytování:
Konečná cena za osobu od:

Cena zahrnuje

- 2x ubytování, dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje, hotel ***

- 2x polopenze

- doprava klimatizovaným autobusem

- průvodce

- pojištění proti úpadku CK

- příspěvek do garančního fondu

Cena nezahrnuje

- cestovní pojištění do zahraničí

- vstupy si hradí každý sám (doporučené kapesné 100 zlotých)

Program zájezdu

1. den - Odjezd v 6:00. Kolem 10:00 návštěva největšího zámku Ksiaz v Polsku, který má bohatou historii spojenou i s českými dějinami. Zámek byl součástí projektu Rieze v době 2. světové války, byl připravován jako sídlo pro Hitlera po 2. světové válce. V 13:00 odjezd do polských lázní Kudowa. Procházka lázeňských městem, lázně se pyšní i pobytem státníka Churchilla. Najdeme zde i kalifornské borovice. Minerální vody v těchto lázních jsou prospěšné k léčbě srdečních chorob a trávicího ústrojí. Ubytování, pobyt v lázeňském bazénu, večeře. Bazén, relaxace.

2. den - Snídaně, procházka lázeňským městem Kudowa, odjezd do Swidnice. Krásné historické městečko nedaleko lázní, které se pyšní památkou UNESCO – kostel Smireni. Pro nás Čechy je nutno připomenout, že se zde narodila a pocházela odsud manželka krále Karla IV Anna Swidnická. Navštívíme zde ještě katedrálu sv. Václava a Vojtěcha, překrásné Staré město. V odpoledních hodinách odjezd do lázní, bazén v hotelu, wellness, večeře.

3. den - Snídaně. Odpoledne ještě pobyt v lázních Kudowa, kolem 13:00 odjezd do městečka Wamberice – velmi známé poutní místo, křížová cesta, překrásná bazilika, za návštěvu stojí pohyblivé betlémy. Návrat do ČR kolem 21:00.

 

Popis ubytování

Hotel nabízí 63 pohodlných pokojů, útulnou restauraci společně s letní terasou, lobby bar, tři konferenční místnosti, centrum zdraví a krásy SPA centrum s krytým bazénem, vířivkou a několika saun. Hotel má dva výtahy, které umožňují snadné spojení mezi všemi podlažími a rozsáhlé, hlídané a oplocené parkoviště. V celém hotelu je bezdrátový přístup k internetu.

 

Počasí v destinaci Kudowa

Objednávka

Dolní Slezsko, Kudowa

Termín:
Délka pobytu:
Doprava:
Strava:
Typ ubytování:
Konečná cena:
0 Kč

Kalkulace ceny

Rychlá rezervace

Objednavatel zájezdu

1. cestující (dospělý)

2. cestující (dospělý)